Трпезариски столици

niska fotelja so metalni nogarki za dnevna soba

Фотеља Насте

Насте Релаксирајте се со стил, со нашиот модел на модерена фотеља. Одлично решение за дневна, спална или за детска соба каде ќе се препуштите на удобноста. Изработена од…

Трпезариски столици

Аурора Франческа Зои метални ногарки Нaoми метални ногарки Нaoми дрвени ногарки Стела Катја Ирис Евелин Бјанка Клои метални ногарки Клои дрвени ногарки Доротеа Аника Ноа метални ногарки Ноа…
trpezariska stolica so chester elemеnti

Трпезариска столица Лиза Честер

Лиза Честер Трпезариската столица Лиза Честер со своите честер елементи плени со елеганција.  Високиот и тесен наслон е перфектно надополнување на секоја трпезариска маса давајќи му нота на…

Трпезариска столица Лиза

Лиза Класичен модел на трпезариска столица кој со своите прави линии се комбинира со секаков модел на трпезариска маса. Елегантен, тесен и висок наслон, дозволува поставување на столицата…
barska tolica so metalni nogarki i tirkizen stof

Барска столица Ноа

Ноависока Едноставен, удобен и издржлив – барскиот стол Ноа го отсликува минималистичкиот дизајн. Благодарение на големата слободна површина за седење со сигурност ке ја пронајдете омилената положба и…
trpezariski stol so crni metalni nogarki

Трпезариска столица Зои со метални ногарки

Зоиметални ногарки Стол со метални ногари кој се карактеризира со единствен дизајн и удобност. Седиштето е направено од метална конструкција, целосно тапацирана со квалитетен мебел штоф.  Металните ногари…
baroque dining set

Трпезариска столица Трафората

Трафората Претставителен, удобен и грациозен, овој барокен стол зборува за шармот на минатото. Раскошните украси во потпирачот за грб, во комбинација со заоблените ногарки на столот, му даваат…
trpezariska stolica so rakonaslon vo baroken stol

Трпезариска столица Росела со раконаслон

Роселасо раконаслон Модерна француска класика како надополнување на трпезарискиот сет за сите љубители на столици со и без раконаслон. Уживајте во убавината и удобноста на трпезариската столица Росела…
trpezariska stolica baroken stil

Трпезариска столица Луиџи

Луиџи Претставителен, удобен и грациозен, овој барокен стол зборува за шармот на минатото. Орнаменти се истакнуваат на вешто изработените ногарки обезбедуваат декоративен изглед. Трпезариската столица во барокен стил…
extendable dining table beech MDF

Трпезариска маса М1

M1 Впечатлива трпезариска маса, која ќе внесе елеганција во секоја трпезарија, благодарение на металните линии кои го прават овој дизајн единствен. Можете да го  комбинирате по Ваша желба,…