Безвременска класика која се вклопува во секоја  дневна соба и внесува елеганција во секој дом.

Tрпезаријата и дневната соба може да ја комбинирате со трпезариската маса Камелија и столовите Камелија.

Клуб масата е изработена од масивно дрво бука ногари и конструкција, а плотнa е од фурниран медијапан. Одлично решение за аголна гарнитура или за двосед / тросед.

Достапна со димензија 120/80 см.

Висина 43 см.

Погледнете и други модели