Рустична клуб маса Лара, е стилско парче мебел кое ќе внесе елеганција во Вашата дневна соба.

Специфична плотна со неправилна правоаголна форма и уникатни масивни ногари и даваат стабилност и уникатен изглед на клуб масата.

Достапна е во димензија 120/70 см се изработува од масивно дрво бука ногари и конструкција, додека плотната е од фурниран медијапан. Изборот за боја останува на Вас.

Димензија

120/70 см

висина 42 см

Погледнете и други модели