Подигнете го вашиот животен простор со нашиот елегантен дизајн кој доаѓа во три различни димензии, прилагодувајќи се на вашите уникатни потреби и преференции. Со Capri, не добивате само место за седење, туку и стилски акцент кој ќе внесе топлина и елеганција во вашиот дом.

Создадовме софа која ги зема предвид навиките на секој човек. Со длабочина од 85 cm, аголната гарнитура Capri овозможува максимален одмор и релаксација по напорниот работен ден, како и удобност при гледање на вашите омилени серии и филмови. Со Capri, секој момент е искуство на удобност и задоволство.

Благодарение на опција за усогласување со ткаенини, софа Capri може да се усогласи со нашите трпезариски столчиња. Така имате слобода да создадете кохезивна и визуелно неверојатна визија за вашата дневна соба.

Достапна е во три димензии:

-280/180 cm

-310/180 cm

-330/180 cm

Погледнете и други модели