Модерна столица со ретро дизајн и е совршен избор за индустриски или модерни ентериери.

Доколку сакате Вашиот ресторан, кафуле или трпезарија да има уникатен изглед, тогаш столот Бјанка е вистинскиот избор.

Изработен од метална рамка, оригинална форма со заоблен наслон и квадратно седиште поставено на кружни ногари изработени од масивно дрво бука, даб или орев кои обезбедуваат стабилност.

Димензии:

Ширина: 52 см

Висина: 79 см

Должина: 58 см

Должина на седиштето: 42 см

Висина на седиштето: 48 см

Тежина 7,8 кг

Погледнете и други модели