Релаксирајте се со стил, со нашиот модел на модерена фотеља. Одлично решение за дневна, спална или за детска соба каде ќе се препуштите на удобноста.

Изработена од специфични метални ногари кои даваат стабилност, тапацир кој Вие ќе го одберете и лесно ќе го вклопите со остатокот од ентериерот.

Дабокото седиште и наслон го прават овој стол идеален за уживање со добра книга, музика или омилената игра. Парче мебел кое секој дом го заслужува.

Димензии:

Длабочина 80 см

Ширина 60 см

Висина 78 см

Висина на седло 41 см

Длабочина на седло 52 см

Погледнете и други модели