Безвременски дизајн на клуб маса Руст, ќе ве освои од прва.

Вниманието ќе Ви го привлечат уникатните детали на ногарите и плотната, а за дополнителен рустичен ефект влијае ефектот на рачно изработена патина.

Изработена од масивно дрво бука ногари и конструкција, додека плотната е од фурниран медијапан. Со сигурност ќе стане омиленото парче мебел во Вашиот дом.

Достапна во димензија 122/67 со висина 46 см.

Погледнете и други модели